PDF Tisk Email

Naše společnost byla založena v roce 1995 a do současnosti kontinuálně podniká na trhu
s interiérovou i exteriérovou reklamou. Převažující činností naší společnosti zůstává oblast velkoplošné reklamy, výroba reklamních poutačů, světelných i nesvětelných reklam a písmen, neonových nápisů a reklamy, malby štítů, výškové práce při montážích reklam, polepy automobilů a autoplachet, výroba reklamních bannerů a montáž a výroba informačních systémů.

Dále nabízíme služby našeho grafického studia pro přípravu Vašich velkoplošných venkovních i vnitřních reklam a přípravu a tisk firemních tiskovin, vizitek, letáků, ceníků atd.

Provozujeme vlastní zámečnickou dílnu pro výrobu konstrukcí a korpusů (kovových i nekovových) pro reklamní tabule, písmena, atiky, informační systémy, světelné a nesvětelné reklamy. Provádíme i certifikované elektroinstalace, výrobu rozvaděčů potřebných pro světelné a neonové reklamy.

Pro vlastní zhotovení reklam využíváme nejvíce technologií velkoplošného digitálního tisku a grafiky řezané z fólií.

Produkci a montáže v současné době zajišťuje 11 stálých zaměstnanců + 10 externích spolupracovníků (pro zajištění náročnějších instalací). Využíváme i kooperační spolupráci jiných společností.


Nejsme možná co do počtu zaměstnanců „velkou“ firmou, ale díky tomu se snažíme jít cestou „osobnějšího přístupu“, kde pokud budete chtít, můžete spoludotvářet Vaše představy např. při návrhu a grafickém zpracování Vašich reklam přímo z grafikem, který se Vám může osobně věnovat při Vaší návštěvě v naší firmě. Náš přístup nám umožnuje plnit přání zákazníků i v expresních termínech, například návrh a výroba vizitek, letáků apod. „NA POČKÁNÍ“.

Našim zákazníkům se snažíme nabízet co možná nejširší nabídku služeb a pro ně to ideální možné řešení. Vyhledáváme i netradiční technologické postupy při řešení reklamních realizací, a to vždy za co nejpřijatelnějších cenových podmínek, při zachování vysoké kvality provedení.

 

 
mod_vvisit_counterDnes12
mod_vvisit_counterVčera31
mod_vvisit_counterTento týden12
mod_vvisit_counterTento měsíc522
mod_vvisit_countervšechny63703
By : SyariF_oNLy
Copyright © 2019 Nešpůrek - Designed & Developed by Templateworks